En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Yardım (Sıkça Sorulan Sorular)

Genel Olarak müşterilerimizden Aldığımız Soruların yanıtlanması için sizlerin zaman haklarına Saygı duyma Çerçevesinde, bizlere gelen ziyaretinde Sıkça Sorulan Soruların cevaplanmasında zaman tasarrufu Açısından Önemli ETKEN Olan yardım Sayfamızı inceleyebilirsiniz. Farklı konular Hakkında sormak istediğiniz sualler olursa hiç tereddüt etmeden Müşteri Temsilcilerimiz ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. 0536 486 54 85

Fiyatlarınıza KDV Dahil Midir?


Sitemizden yaptığınız tüm alışveriş ürünlerimize (parfüm, deodorant, losyon vb.) KDV Dahil fiyatları yer almaktadır.

Teslimat Sırasında Ödeme Yapabilir miyim?


Evet İlgili Kargo veya PTT Kargo sistemleri ile kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ürünleriniz Orijinal midir?


Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerimiz Orijinaldir. bandrollü ve garantilidir. Satın aldığınız ürünler müşterilerimize Faturaları ile birlikte gönderilmektedir. Orijinallik konusunda hiç bir problem ile karşılaşmayacağınızın teminatını rahatlıkla verebiliriz. Bandrol kontrollerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Satışını yaptığımız azdırıcı parfüm, deodorant veya losyon vb. gibi ürünlerimiz resmi dispiratörlerinden temin edilmektedir.

Firmanız Resmiyeti Nedir?


Resmi bir yapılanmaya sahip firmamız vergi levhası ile resmi satış yapma hakkına sahiptir. Tüm resmi evrakları müşterilerimiz tarafından istenildiğinde kendilerine arz edilir. Piyasada bulunan sahte ürünlerin hiç biri firmamız tarafından kabul edilmez olarak görülür.

Gizlilik Prensibiniz Nasıldır?


Satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz cinsel parfüm vb.ürünleri olduğundan ötürü kimsenin göremeyeceği bir biçimde (gizli) paketleme yapılır, kargo görevlisi dahil hiç kimse siparişinizin ne olduğunu bilemez. Tarafımıza verdiğiniz hiç bir bilginiz 3.Şahıslarla paylaşılmaz siparişiniz tamamlandıktan sonra tüm bilgileriniz silinir. Kredi kartı ekstralarına kargo firmasının ismi bulunur. Kayratürk firmamızın Gizlilik Prensiplerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen linke tıklayınız.

Güvenlik Prensipleriniz Nelerdir?


Satışını yaptığımız ürünler tarafınıza kırılmayacak bir şekilde ambalajlanır ve gönderimi bu şekilde yapılır. Site güvenirliğimiz https:// ile güvenli bir bağlantı sağlayarak bilgisayar güvenliğinizi sağlar. Kredi kartı güvenliği, ambalaj güvenliği gibi detaylı bilgileri Güvenlik Prensiplerimiz sayfamızdan takip ederek ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen linke tıklayınız.

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?


Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme seçeneklerimizden banka havalesi veya EFT ve posta çeki havalesine kadar bir çok ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. İnternet üzerinden kredi kartı ödemelerini güvenli görmediğimizden ötürü online olarak ödeme yapılmaktadır, bunun yerine kapıda kargo görevlisine kredi karı ile ödeyebilirsiniz. Ödeme seçenekleri ile daha detaylı bilgi için lütfen buradaki Ödeme Seçenekleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Ürün Tarafıma Ne Zaman Teslim Edilir?


Siparişini verdiğiniz ürünler İç Anadolu bölgesinden gönderimi yapılacağından tüm il ve ilçelere kargo mesafesine doğru orantılı olarak 1 veya 2 iş günü içerisinde adresinize veya kargo şubesine teslimatı yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için Teslimat Şartları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ürün Hasarlı Geldiğinde Ne Yapmalıyım?


Siparişini verdiğiniz ürünü kargo görevlisinden teslim alarak kargo görevlisinin yanında paketi kontrol ederek açınız, üründe herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kargo görevlisinde hasarlı ürün tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Herhangi bir hasarlı, yanlışlık veya eksik ürün tespit ettiğinizde Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

Ürün Hatalı Geldiğinde Ne Yapmalıyım?


Teslimatını aldığınız ürün fatura ve irsaliyede farklı bir ürün geldiğinde iade nedenini belirten bir kısa yazı ile ürünün orijinalliğini bozmadan ödemeli olarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda hemen Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Ürünü Beğenmedim Ne Yapmalıyım?


Böyle bir durum ile karşılaştığınızda aşağıda belirtilen şartlara uygun olarak ürünün kargo ücreti müşteriye ait olmak üzere tarafımıza iade edebilirsiniz. İade ve Değişim ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen İade ve Değişim sayfamızı ziyaret ediniz.
  • Ürünü teslim aldıktan sonraki 14 (on dört) gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi
  • Ürünün orijinalliğini yitirmemiş olması ve kutusundan çıkarılmamış iletinin açılmamış olması
  • Ürün kullanımının yapılmamış olması
Ayrıca kullanıcı hakları ve yasaları için Mesafeli Satış Sözleşmesini inceleyerek kanuni haklarınızı savunabilirsiniz.