En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Teslimat Şartları

Firmamızdan siparişinizi verdiğiniz ürünlerin nasıl ve hangi koşullar altında sizlere hangi şartlarda teslim edileceği hususunda bilgilendirici bilgiler aşağıdaki maddeler halindedir. Teslimatlar Türkiye'nin her tarafına hızlı kargo ile teslimatı yapılmaktadır.

Hızlı kargo teslimatı ile parfüm, deodorant, losyon veya benzeri ürünlerin 1 (bir) gün içerisinde kargoya teslimatları yapılmaktadır, En Hızlı biçimde kargonuz teslim edilmesi için uzman kadro personellerimiz dinamik çalışma sistemi ile sizlerin hizmetindedir.


Hızlı Kargo Teslimatı

Ürünlerin Kargoya Verilmesi


  • Siparişini verdiğiniz ürünlerin kargoya teslim edilme süreleri mesai saatleri (08:00-19:00) içerisinde ise aynı gün kargoya verilmektedir, belirtilen saatler dışında verilen siparişleriniz ertesi gün içerisinde taşıma firmasına teslimatı yapılmaktadır.

  • Ayrıca pazar günü verilen siparişleriniz mesai saatleri içerisinde olsa bile bu günün (pazar) tatil olması nedeni ile pazartesi günü kargoya teslimatı yapılmaktadır.

  • Talep edildiği takdirde farklı gönderim seçeneklerini (posta, adresten teslimat, kurye vb.) müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek hızlı çözüm üretebilirsiniz.

  • Satın aldığınız ürünlerin tarafımızca kargoya teslimatı edilmesinden sonra taşıyıcı firma tarafından kargonuz hakkında telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir, bu durumda siparişiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ürünlerin Tarafınıza Teslim Edilmesi


  • Gönderi yapılan siparişlerinizi adrese teslimat ve kargo şubesinden almak suretiyle isteğinize bağlı olarak tercih edebilirsiniz.

  • Gizli bir şekilde tamamen kapalı ambalajlarda dışarıdan ne olduğu belli olmayacak biçimde satın aldığınız ürünlerin paketlemesi yapılır. Kargo görevlisi dahil hiç kimse içeriğini bilemez. Daha ayrıntılı bilgi için gizlilik ve güvenlik prensiplerimizi burayı tıklayarak araştırabilirsiniz.

  • Firmamızın gizlik ve güvenlik prensiplerine uygun olarak, teslimatı yapılan ürünler sadece alıcı kişiler tarafından teslim alınabilir, değerli müşterilerimizin talebi olmadan hiç bir şekilde 3. şahıslara kargo teslimatı yapılmaz.

  • Teslim edilme süresi bulunduğunuz konum (şehir) ile kilometre bazında doğru orantılıdır. Gönderilmesini istediğiniz ürünleri genellikle 1-2 gün içerisinde sorunsuz ve güvenli bir şekilde hızlı bir biçimde teslim alabilirsiniz. Gönderiler Ankara/Sincan şubesinden yapılmaktadır. Dolayısı ile merkez konumunda bulunan firmamızın hemen hemen birçok şehirde yakın konumundadır.

  • Gönderimi yapılan ürünler, tarafımızca en güvenli kırılmayacak şekilde özel ambalajlar kullanılarak gönderilir, ürünler içerisinde özellikle parfüm kırılabilir özelliği taşıdığından ötürü kargoyu teslim almadan önce paket üzerinden kontrol ediniz, herhangi bir hasar tespit ettiğiniz durumda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturarak ürünü kabul etmeyiniz.