En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Gizlilik ve Güvenlik

Kayratürk Kozmetik Ürünleri Pheromone Parfumes Gizlilik ve Güvenlik hakkında yürüttüğümüz politikalarımızdan hiç bir şekilde taviz vermeden müşterisine ve etik değerlerine saygı göstererek belirli bir çerçevede online satışlarını gerçekleştirmektedir.

Kullanıcı Bilgileri; adı-soyadı, e-posta adresi, telefon numaraları gibi bilgilerin hiç biri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve size rahatsızlık veren e-postalar gönderilmemektedir, birlikte telefon ile arayarak ürün veya ürünler hakkında bilgilendirme yapılmaz bizim için o bilgiler artık bir sır niteliği taşımaktadır. Firmamızın misyonu olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyeti için bu kurallara özellikle taahhüt ederiz..

Satışını yaptığımız parfümlerin cinsel içerikli olduğunun farkındalığı ile bu konular hakkında gerekli titizliği göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Gizlilik

Gizlilik Politikamız


Gizlilik politikamız da genel olarak aşağıda açıklamasını yaptığımız maddeler uygulanır, farklı bir görüş yada öneri için bizimle irtibata geçebilirsiniz, müşteri gizliliği bizim için çok önemlidir.

Kullanıcı Bilgileri Gizliliği


 • Ad Soyad bilgileriniz siparişlerinizi teslimatı için kullanılmaktadır ve bu bilgiler kargo teslimatı yapıldıktan sonra kayıtlarımızdan silinir. Bu bilgiler hiç bir şekilde 3 şahıslarla paylaşılmaz.

 • Telefon numaranızı bıraktığınız andan sonra Parfüm yada losyon siparişi için teyitleşmemiz açısından bize bıraktığınız numaranıza hiç bir reklam yada, ürün tanıtımı için müşteri hizmetçisi sizi arayamaz.

 • E-posta adresinize hiç bir gerekçe ile bay yada bayan azdırıcı parfüm ürünleri ile ilgili bilgiler, tanıtım, reklam, pazarlama, yapmak maksadıyla size e-mail gönderilmeyecektir, hiç bir kişi yada kurumlarla bu bilgiler paylaşılmaz.

Kargo Teslimat ve Adres Gizliliği


 • Paket İçeriği ürün gizliliği ilkesine uyularak tamamen kapalı ambalajlarda ve dışarıdan ne olacağı belli olmayacak şekilde teslim edilir. Kargo firması dahil gönderilen ürünün içeriğini bilemez. Gönderici Firma ''Kayratürk Kozmetik Ürünleri'' olarak gözükür.

 • Teslimatı yapılacak kargo isminize gönderim yapıldığı için 3. şahıslara kargo teslimatı yapılmaz. Hassas ürünler (Parfüm, vb) kılıfında özel olarak ambalajlanır, kırılmayacak şekilde paketlenir. Dilediğiniz takdirde kargonuzu kargo şubesinden kendiniz alabilirsiniz.

 • Adres olarak firmamıza verdiğiniz adrese gönderilen ürünler size teslim edildikten sonra diğer bilgiler gibi bu bilgilerde kayıtlarımızdan silinir. İş adresinize yada ikametgah adresinize ürün tanıtıcı reklam, broşür gibi hiç bir evrak yada materyal gönderilmez.

Kredi Kartı ve Fatura Gizliliği


 • Kredi Kartı ödeme ekstresinde hiç bir şekilde rahatsız edici ifadeler yer almadığından emin olabilirsiniz. Ödemeleri kargo firması aracılığı ile yapıldığından ötürü bu tür ekstre bilgilerinde anlaşma yaptığımız kargo firma ismi çıkacaktır.

 • Fatura üzerinde sipariş verdiğiniz ürünlerin açıklaması''Kişisel Kozmetik Ürünü'' olarak yada ''Kişisel Parfüm'' olarak gözükecektir. Buna dahil edilecek başka hiç bir açıklama kullanılmayacaktır.

Web Site Güvenlik


Güvenlik Politikamız


Kayratürk Kozmetik Ürünleri Güvenlik politikamızda yer alan bilgiler aşağıda sıralandığı şekildedir. İlkelerimize farklı maddeler eklemek için bize geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Site ve Firma Güvenirliği


 • Sitemiz kullanıcılarına pheromone (feromon) parfümler hakkında hem bilgi sunmakta hemde bu tür ürünlerin satışını yapmaktadır. Sitemizin güvenirliği müşteri potansiyelimiz ile doğru orantılıdır.
 • Sitemiz Https:// güvenliği ile kullanıcılarına güvenli bir bağlantı imkanı sağlamakla birlikte bilgisayar güvenliğinizi sağlamaktadır.

 • Firmamız 12 Eylül 2014 tarihinde hem mağazamızdan azdırıcı parfüm satışlarını gerçekleştirmekte hemde online satış yaparak faaliyetlerini göstermektedir. Kayratürk Kozmetik Ürünleri adı altında resmi bir yapılanmadır. Dilediğiniz takdirde vergi levhamız yada benzeri dokümanlar tarafınıza gönderilecektir.

Kredi Kartı Güvenliği


 • Bir çok firma online alış-verilerde SSL (Sertifika) gibi bir kaç şifreleme programları kullanmaktadır, Bu kredi kartlarının güvenliğini sağlandığını ifade edilse de bir çok kullanıcı mağdur duruma düşmektedir. Kullanıcılar kredi kartı şifrelerini internet üzerinden haklı olarak işlem yapmaya (online (sanal) post) çekinmektedir. Kredi kartı şifrelerinin bir yerde saklı tutulması dahi bazı kişiler tarafından bunlara ulaşma olasılığını getirmektedir.

 • Firmamızda kredi kartı alışverişlerinde yetkili kargo firmasını aracılık etmektedir, Yetkili kargo firmasının elemanı tarafından gerçek post makinesi ile alışverişleri tamamlanmaktadır. Bu şekilde daha güvenli bir alışveriş sisteminin oluşması sağlamaktadır.

Cayma Hakkı ve Ürün İadesi Güvenirliği


 • 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Hakkındaki Kanun gereğince ürünü satın alan kişinin teslimat tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde hiç bir sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürün yada ürünleri iade etme hakkı vardır.

 • Ürün iadesi ile orijinal faturasınında tarafımıza iade edilmesi gerekmektedir.

 • Ürünün orjinalliğini yitirmiş ve kullanımı yapılmışsa alıcı cayma hakkını kullanamaz.

Orjinal Ürün Güvenliği


 • Orijinal Ürün güvenliğini, müşterilerine sağlam ve güvenilir bir şirket profiline sahip çıkarak ürünlerimizin tamamı yasal olarak işletim ve satış hakkına sahip olan üretici firmadan alınarak bandrol kontrolleri ve faturalandırıldıktan sonra tarafınıza gönderim yapılır.

Firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sosyal paylaşım platformlarında bizleri takip edebilirsiniz.