En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Erkek Feromon Parfümler

Son dönemlerde popülerliği oldukça yüksel olan erkek feromon parfüm, yükselen bir satın alma trafik grafiğine sahiptir. Erkek için spesiyal bir tasarımı mevcuttur. Feromonların bir çok özelikleri ve kişiler üzerinde gösterdikleri etkileri vardır. Bunlardan bazılarını kısaca şöyle sıralayabiliriz. Cinsel çekicilik feromonları başta olmak üzere, Sosyal feromonlar içerisinde oluşan başarı feromonları,  romantizm feromonları, samimiyetlik verici pheromoneler ve güven sağlayıcı pheromone hormonları olarak sıralayabiliriz.

Feromonların ne olduğu ve işleyişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya bakınız. İnsanlar üzerinde bir çok etkiye sahip olan ve tam anlamıyla da, işleyiş biçimleri halen alenen bir biçimde keşfedilmemiş hormon salgılarının insanlar üzerinde bir çok etkiye sahip olduğu bilinmektedir.

Erkek Feromon Parfüm Kullanım Alanı


Erkek feromon parfümlerin kullanım alanı oldukça yaygındır. özellikle cinsel feromonlar diye adlandırdığımız feromon cezbedici bir özelliğe sahip olması, erkeklerin bayanları etkilemek amacıyla kullandığı feromon çeşitleri içerisinde en popüler olarak dikkat çekmektedir. Sentetik hale dönüştürülerek saf bir şekilde şişeler içerisinde parfüme benzer nitelikte kullanılan feromonlu kokular, kozmetik firmalarının son yıllardaki gözde bir işleyişi haline gelmiştir. Bilim ve teknolojinin ilerleme ile birlikte daha bir rekabetçi ve etkili ir sektörün oluştuğunu görmek 22. yüzyıla doğru mümkündür. Burada bahsettiğimiz erkek feromonlu parfümler hakkında bilgilere geçilmektedir.

Erkek Feromon Parfümlerin Saf Oranları


Dikkat etmenizi tavsiye edeceğimiz feromon parfümlerin içeriğindeki saf (sade, sentetik) pheromone oranının dikkati bir biçimde gözlenmesidir. Yukarıda belirtilen kalitesinden teddüt etmeyeceğiniz en kaliteli feromon parfüm erkek fiyatları ve kısa bilgileri bulunmaktadır. Eğer ki bu konuyu daha ayrıntılı bir şekilde araştırmacıysanız kullanıcı yorumlarının genel anlamda olumsuz olduğunu görmüşsünüzdür, bunun nedeni ise sahte feromon parfümlerin piyasaya sürülmesi ile birlikte gelen doğru orantılı bir grafiktir. Bildiğimiz açık parfümlerin feromon parfüm diye satılması, feromon parfümlere olan güveni azaltmış ve netice itibari ile orjinal saf feromonları yoğun olan şişelenmiş feromonlara karşıda bir güven eksikliğine neden olmuştur.

Normal şartlar içerisinde feromon parfüm fiyatları miligram oranına göre değişiklik göstermektedir, 25 mg orijinal feromon parfüm fiyatı 200-250 TL civarları içerisindedir. En fazla erkek feromon parfüm satışları Ankara, istanbul ve Bursa gibi büyük şehirlerde satın alma potansiyeli yüksektir. Burada şu gerçeği söylemeden geçmek istemiyoruz cinsel istek artırıcı bir feromonlu parfümün ''feromon aşk parfümü'' olarak adlandırılması cinsellik ve aşkı birbirine karıştıranların edebiyat eksikliklerinden kaynaklanan bir bilmecedir.

Erkek Feromon Parfüm Satış Seçenekleri


Erkek feromon ''parfüm al''  seçeneğine tıklayarak ürünler hakkında içerikleri ve miligram oranları hakkında bilgiler edinerek, sipariş ver seçeneği ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Erkek feromon parfüm satış seçenekleri içerisinde en etkili olanları sizlere tavsiye edilmiştir.

Birazda Feromon içeren erkek parfümlerinin özelliklerinde bahsedeceğiz, içeriğinde feromon hormonunun bulunduğu bir parfüm eğer ki orjinal özellikte ise karşı cinsi etkileme olasılığı daha yüksektir ve kişiye öz güven duygusu da kazandıran bir etkisi olması gerekmektedir, yalnız sentetik saf feromon oranının yüksek olması ve marka bir kaliteye sahipliği bazı kriterler içerisindedir.

 Yukarıda bulunan feromon parfüm çeşitlerinin tamamı orijinal markalardan oluşmakta olup, feromon oranları gayet orantılı bir şekilde parfüm şişesi içerisine kategorize edilmiştir. Bu tür erkek feromon parfümlerin gerçekliği hakkında bir çok araştırma yapılmaktadır fakat tam manası ile feromon hormonlarının sentetik hale dönüştürülerek bir parfüm veya şişelenmiş güzel kokular içerisinde kullanılmasına bilim insanlarının şüphe ile bakıldığı bildirilmektedir.

Feromon İçeren Erkek Parfümlerinin Rekabeti 


Feromon içeren erkek parfümlerinin kozmetik firmalarında satılması ve açıkçası buradaki maddi anlamdaki kar payını göz ardı etmek mümkün değildir, erkek feromon parfümlerinin kullanımı diğer parfüm kullanımları ile aynıdır. Feromon parfümlerin kalem şeklinde olanları (küçük miligram) da satış yapan sitemizde mevcuttur. Kullanıcıların orjinal erkek feromon parfümü nereden alabilirim en kaliteli marka çeşitleri ile sitemizde mevcuttur. Buradan! alabilirsiniz. Pheromone erkek parfümler yurt dışından ithal edilerek bazı yerlerde satışa sunulmuştur. Peki feromon parfüm yurt dışından en fazla nerede satılır, Almanya başta olmak üzere Amerika gibi birleşik devletlerde satışı ve tanıtımı yapılmaktadır.

İçeriği feromon olan parfüm erkek için en fazla tavsiye edilen markalar kategorize edilmiştir. Hormon salgılayan erkek parfümlerin çeşitleri ve markları farklı farklı müşterinin kullanımına sunulmaktadır, sitemizde en uygun kampanyalı fiyat seçenekleri ile birlikte, görüşünüze sunulmuştur.