En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Feromon Parfüm Hakkında Bilgiler

Herkes çekici ve cezbedici olmak ister, çaba sarf eder ve netice olarak karşı cinsi etkilemek ister, kimileri bunu giyimi kuşamı ile kimileri kendine özgü imajını yansıtarak yapar. Feromon parfüm ise ap ayrı bir çekiciliğin elde edilmesini sunuyor, Hormonlar... bilim insanlarının araştırmaları ile insanlarda doğal olarak salgılanan feromonların sentetik hale dönüştürülerek parfümler içerisinde kullanılması uzun zamandır gündeme bomba gibi düşen haberlerden bahsediyor, bazı kısım bilim insanlarının şimdilik böyle bir formülizenin erken olduğunun kanısında olsalar bile bazı kısım bilim insanları bunun çabasındalar, hatta feromonlu parfümler üretilmeye ve piyasaya sürülmeye başladı bile.


Feromon Parfüm Hakkında Bilgiler

Feromon Parfüm Nasıldır

Ülkemizde kısa dönem içerisinde hızla yayılan ve bireylerin gözdesi haline gelen feromon parfümler, insanlarda doğal yolla salgılanan çekicilik hormonlarının sentetik hale dönüştürülerek parfümler içerisinde kullanılan bir kozmetik ürünüdür, daha fazla bilgi için yazımızı okuyabiliriniz.


Feromon Parfümü Nedir Ne Değildir


Feromon hormonunun parfümler ile birlikte anılması gerçekten mantığa yatkın olarak görülüyor. İlk önemli konulardan olan bu parfümler koku yolu ile algılanabilir değilde, hormon salgısı olarak yaygınlığı göze çarpıyor, yani Feromon hormonu kokusuz bir salgı türüdür. Feromonlu bir orjinal parfümlerden ilk beklentiniz koku olabilir ama değil, netice (Etkileşim) burada daha önemlidir. Hem cinsel cezbedici hem öz güven verici hemde romantizm gibi duyguları harekete geçiren bir Feromon (pheromone) kullanmak uzaktan bakıldığında gayet albenisi olan bir ürün gibi.

Burada feromon parfüm kokusuz bir hormon salgısı yayan bir çeşit kozmetik türü diyebiliriz, parfümlerin içerisindeki Feromon hormonu sentetik hale dönüştürülerek kozmetik ürünleri içerisinde kullanılarak karşı cinste etki bırakmak amaçlı üretilen ürünlerdir. Burada şunu belirtmek gerekir ki bu etkinin kanıtlanabilirliği halen tartışma konusudur.

Erkeklerin Gözdesi Halinde


Şu an ülkemizde bulunan feromon parfümlere yoğun bir şekilde talep var, söz konusu çekicilik olduğunda bir çok yöntem kullanılmakta ama en romantik ve çekici olanı ise feromon parfümler, Türkiye'de talebi çoğalan ve arz-talep ilişkisi oranında satışı yapılan ve genel olarak yurt dışından gelen ürünler içerisinde bulunmaktadır belirtilen pheromone içeren parfümleri en fazla erkekler kullanmaktadır.

Konu Dışı Bazı Bilgilendirmeler.


Afrodizyak ve Feromon parfüm çeşitlerini sitemizden bulabilir ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz, Türkiye'nin bir çok yerine kargo teslimatı yapılmakla birlikte Şanlıurfa merkez olmak üzere Eyyübiye ve Haliliye gibi ilçerede kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı sunan hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kayratürk Parfümeri güvencesi ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Bundan bir önceki yazımızda Afrodizyak parfümlerin özellikleri hakkında kısa ve net bilgilendirmeler yapılmıştır, makalemizi incelemek için buradaki linkimize tıklayabilirsiniz.