En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Feromon Çekicilik Parfümü

Feromon çekicilik parfümü içeriği ve cinsel veya romantizm, öz güven çekicilikleri hakkında sizler için bir bilgilendirme metni kaleme aldık, bu metin içerisinde Feromon veya Afrodizyakların cinsel çekicilik üzerindeki etkilerinden, nasıl oluştuğu ve bu çekiciliğin altında yatan nedenlerden kısa bir şekilde bahsedeceğiz.Cinsel Çekicilik Parfümü

Çekicilik Parfümü

Cinsel çekicilik veren veya karizma bir erkeğin yada kadının yansımasına hedef olan kişileri feromon salgılayan parfümler yada afrodizyak kokular veren parfümler ile etkileyin bazı konu başlıklarımız yazımızdadır.


Feromon Çekicilik Parfümü Kişiye Nasıl Etki Eder?


Bayan veya erkek olsun insanlarda Feromon salgısını yapan kimyasalların vücut tarafından doğal olarak salgılanması karşı cinsi etkilemede önemli bir yeri vardır. İnsanlarda Feromon hormonunun salgılanması ile karşı cinsin bu feomonları (VNO) organı tarafından algılandığı açıklanmasına rağmen bazı kısım bilim insanlarının bu organın zamanla köreldiğini önemli bir şekilde vurgulamaktadır. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için linkimizdeki sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bazı kozmetik marka firmalarının pheromone (feromon) çekicilik hormonlarının üretimine başlamasına istinaden günümüzde yaygın bir biçimde kullanılan feromonlu ürünler ile kişilerde cinsel çekicilik, romantizm çekiciliği, öz güven ve benzer bazı ürünler üretmesi ile çekiciliği ilk planda tutan feromon salgısı yaratan ürünler üretilmeye başlamıştır. Daha çok Amerika ve Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan ve Türkiye ye ithal edilen ürünler ile tanışması pek geç olmadı. Ülkemizde şu anda pheromone içeren cinsel çekicilik parfümleri ön planda satışları yapılmaktadır.

İnsanlara Etkisi


Bahsedilen bu çekicilik parfümünü kullanan kişilerde kendine olan öz güvenin yüksek olduğu vurgusu yapılarak, karı cinsi etkilemede önemli bir rolü olduğu, doğal olmayan yöntemlerle yapılan Feromon hormonu salgısı karşı cins zerinde cinsel yönden etkileşim ile çekicilik oluşturulduğu, hatta bazı ürünlerin romantizm veya benzeri duyguların yansıması olarak adlandırılıyor.

Kokuların insanlar üzerindeki etkileri bilinmekle birlikte Feromonların ne derecede etkiye sahip olunduğu bilim insanları tarafından tartışma konusu olmaktan ileri gitmemekle bazı kısım insanların Feromon salgısının sentetik hale dönüştürülerek insanları etkileme varsayımını günümüz için çok erken olduğu kanısındalar.

Bazı Bilgilendirme ve Satışlar Hakkında


Ülke sınırları içerisinde pheromone aromalı parfüm satışlarımız sürdürülmekle birlikte, Denizli merkez olmakla birlikte Pamukkale ve Merkezefendi gibi ilçelerine kargo yolu ile kapıda ödeme imkanı sunan, afrodizyak ve Feromon içeren çekicilik parfümlerinin satışı yapılmaktadır. Sipariş vermek için sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak yada sipariş ver sayfamızı ziyaret ederek siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bundan bir önceki yazımız olan bazı kesimler tarafından merak edilen ''Afrodizyak Parfüm Var mı?'' başlıklı sorulara cevap niteliğinde bir bilgilendirme metni ile sorularınızı cevaplandırmaktadır.