En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Yasaklanan Afrodizyak Parfum Yalan mı? Doğru mu?

Bilindiği gibi bu tür afrodizyak parfümlere talebin çoğalması ve kullanım isteğinin artmasına istinaden afrodizyak etkili parfümlerin isimin ve imajının yayılmasının temel sebeplerinden bazıları cinsel yönden etkileyici olması ve cinsel istek arttırıcı parfümlere olan talebin çoğalmasına eş değerdir. Bilinmesi gereken bazı afrodizyak parfüm markalarının muhafazakar olan bazı ülkelerde yasaklanması bu tür parfümlere olan ilginin çoğalmasına neden oldu. Bu parfüm ile ilgilenen kesim her yerde ''Yasaklı Afrodizyak Parfüm'' adı altında bir araştırma ile meşgul, bulmak ve almak istiyorlar sizlere sunacağımız bazı parfüm markaları belirli ülkelerde gerçekten yasak satışının yapılması illegal olarak değerlendiriliyor.
Yasaklanan Afrodizyak Parfüm

Yasaklanan Parfümler

Bazı parfümlerin bazı ülkelerde yasaklanmasına ilişkin yazımızda genel olarak afrodizyak parfümlerin bulunduğu dikkat çekiyor fakat bazı sebepler yüzünden yasaklı hale gelmesi göz önünde bulunduruluyorYasaklı Afrodizyak Parfüm Hakkında Düşüncelerimiz


Ayrıca herhangi bir parfümün yasaklı olması zaten satışının yapılmadığı anlamına gelmiyor mu?  Fakat rekabetin çok olması yasaklı parfümlere ilginin artmasına neden oluyor. Aşağıda bazı afrodizyak içeren parfüm kokularının yasaklı olduğunu belirttik. Sonuç olarak bir parfümün yasaklanması zaten devlet güvencesi içerisinde insanların güvenliğini sağlamak amaçlıdır. Kozmetik firması olarak bu konuyu destekliyoruz nedeni ise insan güvenliği ve devletlerin vatandaşlarına olan bir teminatıdır.

Yasaklı Afrodizyak Parfüm Marka İsimleri


  1. Alien Afrodizyak Parfüm markası içerisinde bulundurduğu afrodizyak nedeni ile İngiltere ve İsviçre'de yasaklı olduğu söylentileri vardır. Bayan kullanımı için piyasaya sürülmüştü
  2. Yves Saint Laurent Opium Femme isimli bir parfüm de aldığı reklam şikayetleri yüzünden yasaklı bir parfüm markası oldu, şikayetlerin gerçek yanı ise parfüm içerisinde uyuşturucu bulunduğu ve reklamının çıplak bir kadının uyuşturucuya esir olma durumuydu.
  3. Hexodor Afrodizyak Parfüm bazı muhafazakar ülkelerde yasaklanan bir parfüm olarak bahsediliyor tam bir bilgi yok
  4. Dior Hypnoitc Poison Afrodizyak içerdiği için bazı ülkeler satışının yapılmasını yasakladı ama burada bahsettiğimiz markaların tamamı orjinal olması gerektiği yönündedir.
  5. Ricardo Veron Afrodizyak Parfüm olarak bilinen fakat etkisi yönünden pek diğerleri ile kıyas edilemeyecek derecede altta bulunan bir parfüm bu parfümün de yasaklanması yönünde bazı haberler var ama gerçeklik niteliği çok az halen piyasada bulunan ve satışı yasal olan parfüm içerisinde.


Yasaklı afrodizyak parfümler hakkında görüş ve düşüncelerim ile araştırmalarımız devam edecektir. Şimdilik yaptığımız incelemelerde yukarıda bahsedilen afrodizyak parfüm markalarının olduğu görülmektedir. İleri bir zaman içerisinde yapılacak değişiklikler sonrasında yazımızda güncellemeler yapılması ihtimaldir.

Konumuz dışında olan afrodizyak parfüm satışlarımızın hangi il ve ilçelere yapılması gerektiği hakkında Diyarbakır il ve ilçelerine olan feromonlu parfüm ve afrodizyak etkisi yapan parfüm siparişlerini verebilirsiniz Diyarbakır, Ergani veya yakınlarında olan ilçelere kargo gönderimleri mevcuttur.

Bundan bir önceki makalemizde ''Afrodizyak Parfüm Antalya'' başlığı altında Antalya çevresinde afrodizyak parfüm satışları ve kampanyalı ürünlerinden bahsedilmektedir.