En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Afrodizyak Parfüm Var mı? İşte Cevabı

Afordizyak parfüm var mı? bu sorunun cevabını mantık çerçevesi içerisinde açıklamak daha gerçekçi olacaktır. Bilindiği üzere afrodizyak bazı maddelerde bulunan ve çeşitlilik gösteren ve cinsel çekicilik sağlayan maddedir bazı yiyeceklerde, içeceklerde ve kokularda bulunmaktadır. Eğer bir parfüm içerisinde kullanılan kokular uyumlu ve cinsel yönden çekici geliyorsa bu kokuların genel şekline afrodizyak kokular denilmektedir. Bahsedilen afrodizyak kokuların şişelenmiş güzel parfümlerin içerisinde kullanılması ile afrodizyak parfüm oluşturulmuş olur. Nitekim inde afrodizyak parfümün varlığını ortaya çıkarmış olur.

Orjinal Bazı Afrodizyak Parfüm Markaları ve Özellikleri


Yukarıda bahsedilen Afrodizyak parfümleri ve markaları hakkında bir kaç örnek ve çeşitlerinin açıklaması aşağıda oluşturulmuş bazı afrodizyak parfüm markları ile örnekler sunulacaktır.

Back to Black By Kilian Aphrodisiac Parfüm


Türkiye de pek rastlanmayan bir marka olmasına rağmen afrodizyaklı kokular kategorisinde en gözde parfümlerden birisi olan Back to Black By Kilian Aphrodisiac parfüm kullananların gözdesi halinde unisex kullanıma sahip bu parfüm afrodizyak etkisi ile birlikte cinsel çekicilikte etkili ve cazibeyi ön planda tutan bu parfümün aromasında bir çok etkileyici ve cezbedici kokular bulunuyor.


Back to Black By Kilian Aphrodisiac Parfüm

Back to Black By Kilian Aphrodisiac Parfüm

Afrodizyak etkisini hissedebileceğiniz en niş parfümlerden birisi olan back to black afrodizyak etkisi ile çevrenizdekilerin aranan kişisi haline getirecek en gözde parfümlerden birisi.


İlk Nota: Bergamot, safran, kişniş, kakule, küçük hindistan cevizi, vişne akordu, ahududu, sarı papatya Black to Black parfümünün başlangıç notasını oluşturuyor.
Orta Nota: Sedir ağacı, meşe odunu, çilek, bal ve ağaç sakızı afrodizyak kokuları en etkin rol oynadığı yer
Dip Nota: Laden reçinesi, vanilya, paçuli, tütün ve badem aphrodisiac parfümün son kısmını oluşturuyor.
Üretim: 2009
Karakter: Odunsu, tatlı, tütün
Cinsiyet: Unisex
Boyut: 50 ml
Burun: Calice Beker
Esans: Eau de parfüme

Initio Absolute Aphrodisiac Parfüm


Diğer bir afrodizyak parfüm olan ve Inito markasının tasarladığı eşsiz ve çekici kokuların kombinasyonundan oluşan Initio Absolute Aphrodisiac Parfume çekicilik ve cinsellik açısından tesirli ve alışılagelmişin dışında bir koku, Unisex kullanım olarak tasarlanmış parfümün afrodizyak etkisi yaratacağı ve sexy koku salgısı veren bir inovasyon olarak üretilmiş yenilikçi ve çekici bir parfüm


Initio Absolute Aphrodisiac Parfüm

Initio Absolute Aphrodisiac Parfüm

Cinsel çekicilik özelliği ile afrodizyak etkisi yaratan Initio Absolute Aphrodisiac Parfüm kelimenin tam anlamı ile cinsel çekim gücüne sahip büyülü kokulardan oluşan en gözde parfümler içerisinde unisex kullanıma sahip ve tam bir afrodizyak parfüm

İlk Nota: Beyaz çiçekler
Orta Nota: Bourbon vanilyası ve Ambergris
Dip Nota: Bal, Musk ve Castoreum
Üretim: 2015
Karakter: Gourmand
Cinsiyet: Unisex
Burun: Mourice Racuel
Boyut: 90 ml
Esans: Eau de Parfüme

Sexual Healing Afrodizyak Parfüm


Afrodizyak parfümlere son örnek olarak Sexual Healing Parfümünden kısaca bahsedeceğiz, tutkulu ve seksi kokular içerisinde afrodizyak etkisi yaratan parfümlerin içerisinde yer alan Sexual Healing Mark Buxton saf afrodizyak etkisi yaratan bu parfüm özellikle cinsel parfümler içerisinde bir fenomen olan bir marka


Sexual Healing Afrodizyak Parfüm

Sexual Healing Afrodizyak Parfüm

Saf afrodizyak kokusu ile en gözde cinsel parfümler içerisinde en güzel notaları barındıran castoreum olarak bilinen dip notasında afrodizyak etkisini veren en yaygın kokular içerisinde parfüm unisex kullanıma bırakılmış en gözde parfümlerden biri

İlk Nota: Artemisia, Siyah Frenüzümü
Orta Nota: Böğürtlen, Osmantus
Dip Nota: Castoreum, Laden Reçinesi (Labdanum)
Burun: Mark Buxton
Üretim:2012
Cinsiyet: Unisex
Esans: Eau de Parfüm

Görüldüğü üzere bir çok parfüm markasının yarışına sahne olan afrodizyak içerikli parfümler birçok kişi tarafından alıcı bulmaktadır. Sorumuzun bir yanıtı olarak örneklendirilen afrodizyak parfümler varmı? sorusunun bir yanıtı olarak değerlendirilebilir. Kişilerde afrodizyak etkisi yaratan bazı kokuların kombinasyonları olduğu koku uzmanları tarafından söz edilmektedir. Son Tercih tabi ki sizlerin değerli düşüncesidir. En Güzel kokularla buluşmanız dileği ile..

Ayrıca afrodizyak parfüm ürünleri  ve deodorantlar gibi çeşitler için Türkiye'nin bir çok yerine teslimat yapılmakla birlikte Eskişehir merkez ve Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerine de Feromon veya afrodizyaklı kokuların teslimatı ve satışı yapılmaktadır.

Bundan bir önceki makalemizde ''Yasaklı Afrodizyak Parfüm'' başlıklı yazımızda bazı ülkelerde yasaklanan cinsel parfümler hakkında bilgilendirme ve değerlendirmelere yer verilmektedir.