En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Afrodizyak Parfüm Nedir?

Afrodizyak parfüm nedir, erkek ve bayan (kadın) için afrodizyak parfüm ne demek ve nasıl kullanılacağı hakkındaki açıklayıcı bilgiler, makalem içerisinde sizlere sunacağımız bilgiler kısa ve özetleyici şekilde olacaktır.2016 En İyi Erkek Parfüm

Afrodizyak Parfüm Nedir

Afrodizyak parfüm kısaca cinsel cezbedici kokuların karışımından oluşa şişelenmiş güzel kokulara verilen isimdir. Afrodizyak parfüm genelde cinsel çekicilik için kullanılan özel kokulardan oluşur.

Afrodizyak Parfüm Nedir?


Tanımı afrodizyak etkili parfümler şeklinde olması, yani etkisi cinsel nitelikte olan ve karşı cinsin seksapelini yükselten kokuların yer aldığı, şişelenmiş güzel kokulara verilen isimdir. Bu cinsel azdırıcı parfüm koku karışımların özel bir biçimde formülize edilip parfümler içerisinde kullanılmasıdır. Afrodizyak genel anlamda zaten cinsel çekicilik ve cazibeyi vurgulayan terimdir. Parfümün afrodizyaklı olaması için öncelikle cezbedici kokuların bir arada estetik biçimde notalarda kullanılması ile ortaya çıkan bir parfümdür.

Afrodizyak Parfüm Ne İşe Yarar?


Afrodizyak parfüm ne işe yarar? Afrodizyak cinsel çekicilik için kullanılan güzel kokulardan oluşan karışımların kullanılması sonucu karşı cinsin sekse olan ilgi veya duygusunu çoğaltmaya yarar. Bu tür afrodizyak parfümleri erkekler veya kadınlar için kullanıma uygun üretimleri vardır.
Erkeklerin etkilendiği cinsel parfümlere erkek afrodizyaklı parfüm ismini ve kadınların etkilendiği parfümlere ise kadın afrodizyaklı parfüm ismi verilebilir bu parfümler genel anlamda cinsel ürün parfümleri olarak değerlendirilir ve cinsel çekiciliğin artmasını sağlar.

Afrodizyak Parfüm Nasıl Kullanılır?


Herhangi bir afrodizyak parfümün kullanımı diğer normal parfümler gibidir. 15-20 cm uzaklıktan üzerinize veya vücudumuzun nabız bölgeleri boyun ve dirsekler gibi yerlerine 3-5 fıs sıkmanız uygun görülmektedir. Afrodizyak parfüm kullanımı bu şekilde yapılır. Herhangi bir özel kullanım biçimi yoktur. Yan etkisinin olmaması için orjinal ürünler kullanın.

Ayrıca; bu kokular için ürün hizmetlerimiz Türkiye'nin her yerine kargo teslimatı yapılmaktadır. Gaziantep dahil tüm şehirlerin ilçelerine PTT Gönderimleri veya kargo ile teslimatlarımız yapılmaktadır.

Bir önceki yazdığımız makale de Ankara'da afrodizyak parfüm siparişleri ve satın alma seçeneklerinden bahsedilmektedir ''Afrodizyak Parfüm Ankara'' başlıklı yazımızda Ankara'ya özel afrodizyak parfüm kampanyaları ve satın alam seçeneklerinden bahsedilmektedir. Yazımızı okumak için buradaki linkimize tıklayınız!